Avustralya Sertifika Programları

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen sertifika ve diploma programları lisans veya yüksek lisans derecelerinize ve varsa iş tecrübenize ekleyebileceğiniz büyük bir artıdır. Bu programlar hem mesleki ve eğitim bilgilerinizi İngilizce olarak kullanabilmenizi, hem de mesleki anlamda kendinizi daha aktif hale getirmenizi sağlar.
AVUSTRALYA’DA SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI

Avustralya’da sertifika ve diploma programları Türk öğrenciler için son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Özellikle dil eğitimi ve sonrasında yapılan diploma programları vasıtasıyla öğrenciler Avustralya’da 1 yıl yaşama ve haftada 20 saate kadar çalışma fırsatına sahip olmaktadırlar.

Avustralya'da sertifika

Avustralya’da sertifika ve diploma programları genellikle özel kolejler ve TAFE’ler bünyesinde verilmektedir. İşletme’den Pazarlama’ya, Digital Media’dan IT’ye, Turizm’den Otel’ciliğe kadar çok farklı tiplerde programlar sunulmaktadır. Programların içerikleri ve seviyeleri Certificate, Diploma ve Advanced Diploma olarak yükselmektedir.

Kayıt için gerekli belgeler

Okulların başvuru formları (bu formları danışmanınız ile birlikte veya onun yönlendirmeleri doğrultusunda doldurabilirsiniz.)

Okulların başvuru ücretleri ( başvuru ücretleri okullara göre değişkenlik göstermektedir.)

Pasaportunuzun veya eski vize bilgilerinizin olduğu sayfaların fotokopileri

Sponsor teminat mektubu (bu mektubu Edu Point noktalarından elde edebilirsiniz.)

Banka mektubu ( bu mektubu Edu Point noktalarından elde edebilirsiniz.)