Kings College

1957 yılında kurulan İngiltere’de kurulan okul lider uluslararası kolejlerden biridir. Şu an İngiltere ve Amerika’da merkezleri bulunan okul üniversite hazırlık programlarının yanı sıra, İngilizce eğitimi ve yaz okulları programları da sunmaktadır.

Son derece kaliteli eğitim veren Kings Colleges’ın bütün eğitmenleri üniversite mezunudur.Yine tamamı yüksek lisans yapmıştır ve yarıya yakın doktora da yapmıştır. Bünyesinde üniversite hazırlık anlamında akademik programlar sunan Kings Colleges eğitmenlerinin tam donanıma sahip olmasına önem vermektedir.

Öğrencilere birebir ilginin fazla olduğu Kings Colleges’ ta samimi ve sıcak bir ortamda eğitim alabilirsiniz.

Konaklamaları aile yanı,yurt ve öğrenci evi şeklinde olan Kings Colleges özellikle aile yanı konaklamalar da öğrencilerin memnuniyeti için oldukça titiz davranmaktadır.

Özellikle yaz okulu programları ile de öne çıkan Kings Colleges çocuklar ve gençlerin sorunsuz ve eğlenceli bir yaz geçirmeleri için oldukça iyi çalışmaktadır.

1957 yılında İngiltere’de kurulan Kings Colleges Dil Okulu lider uluslararası kolejlerden biridir. Kings Colleges, İngiltere’nin önde gelen uluslararası kolejlerinden ve Amerikanın en güzel kampüs kolejlerindendir. Kings Colleges öğrencileri İngiltere’deki önde gelen üniversitelere hazırlayan hazırlık kurslarında uzman bir kuruluş olup ayrıca yabancı öğrencilere en iyi ingilizce dil kurslarını sunan okullardan biridir. Daha genç öğrenciler için yaz kampları düzenleyen Kings Colleges, Sanat, Tiyatro, Fotoğrafçılık gibi alanlarda kendilerini geliştirebiliyorlar. Kings Colleges’da akıcı bir şekilde İngilizce öğrenirken, aynı zamanda dünyanın her yerinden gelen insanlarla arkadaş olacak ve İngilizcenizi kullanıp pratik yapma fırsatı bulacaksınız.

Okullar arasında en kaliteli eğitim veren Kings Colleges’ın bütün eğitmenleri üniversite mezunudur.Yine tamamı ya yüksek lisans yapmıştır ya da yarıya yakın doktora yapmışlardır. Bünyesinde üniversite hazırlık anlamında akademik programlar sunan Kings Colleges eğitmenlerinin tam donanıma sahip olmasına önem vermektedir.

Haftalık Okul Fiyatları