Konaklama

Yurtdışı Eğitim konusunda kararınızı verirken, Edu PointEğitim Danışmanlarının bilgi ve birikimlerini, yurtdışında bulundukları ülkelerle ilgili tecrübelerini dinlemeden, sizin için gezip inceledikleri okullara ilişkin detayları duymadan ve size önerecekleri en sağlıklı alternatifleri görmeden kararınızı vermeyin.

AİLE YANI KONAKLAMA

Ailelerin yanında misafir olarak kalmak istediğinde ise kültürü yakından öğrenme, ingilizce pratik yapma ve sosyalleşme açışında öğrencilerin önüne büyük bir fırsat sunulmaktadır. Öğrenciler tek kişilik veya iki kişilik odalarda aile ile aynı evi paylaşarak evin düzenine dahil olurlar. Sabah kahvaltı ve akşam yemeği dahil olup Amerikan aileyle daha fazla zaman geçirme ve kültürü yakından öğrenme olanağını eline geçirirler.

ÖĞRENCİ APARTLARI

Yurtdışında eğitim gören öğrenciler istedikleri takdirde öğrenci apartlarında kalabilirler. Öğrenci apartları hem arkadaş edinmek hem de dili daha iyi pratik yapmak için bulunmaz bir fırsattır.

EVDE KALMA İMKANI

Yurtdışı eğitimi alan öğrenciler istedikleri takdirde dil okulunun konaklama bölümünün yardımıyla evde kalma rahatlığına kavuşabilirler.