Malta Yaz Okulları

Bugün, Malta’nın rahat yaşam tarzı, iklimi ve denizi onu tercih edilen bir tatil noktası haline getirmiştir. Ayrıca Malta Adaları, eşsiz kireçtaşı duvarları, doğal limanları, berrak kristal suları ve güzel sahil şeridi gibi doğal güzellikleri ve Malta kültürünün kalbinde kökleşmiş folklor ve gelenekleriyle de övünür.
Malta'da yaz okulu

Sicilya’nın güneyinde bulunan adalar devleti, dil okullarıyla ünlüdür. Malta’yı tercih eden öğrenciler için yaz okulu, adeta tatil niteliğinde bir eğitim almış gibidir. Yazın dil eğitimi alırken bir yandan farklı kültürlereden birçok öğrenciyle tanışıp dil pratiği yapma fırsatı bulacak, diğer yandan da bu küçük tatlı adada eğlenceyi doruklarda yaşayacaksınız. Malta dil okullarında dil eğitimiyle beraber deniz, kum, güneş üçlemesi size eşlik edecek. Malta’nın ünlü plajları sizin için vazgeçilmez lokasyonlar olacaktır.

Malta dil okulu seçenekleri

ESE ve Sprachcaffe pek çok ülkede faaliyet gösteren kurumsal dil okullarıdır. Malta’da yaz okullarını seçecek öğrenciler için iki kaliteli okuldur.

Malta’da yaz okulu denince St. Julian’s ve St Paul’s Bay şehirleri akla gelir. Malta yaz okulu öğrenciler için unutulmaz bir tecrübe olacaktır.

Farklı yaş aralığında pek çok kategoriye ayrılan programlarla okullar, önceliğin ögrencilerin huzur ve güven duygusunu tatmin etmek olduğunun farkındadırlar. Dolayısıyla en doğru yerleşimi yapmaktadırlar. Ev, yurt gbi konaklama çeşitlerini sürekli kontrol eder ve öğrenci beklentilerini gözetecek bir hizmet verirler.

Kayıt için gerekli belgeler

Okulların başvuru formları (bu formları danışmanınız ile birlikte veya onun yönlendirmeleri doğrultusunda doldurabilirsiniz.)

Okulların başvuru ücretleri ( başvuru ücretleri okullara göre değişkenlik göstermektedir.)

Pasaportunuzun veya eski vize bilgilerinizin olduğu sayfaların fotokopileri

Sponsor teminat mektubu (bu mektubu Edu Point noktalarından elde edebilirsiniz.)

Banka mektubu ( bu mektubu Edu Point noktalarından elde edebilirsiniz.)