Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda, İngilizce eğitimi almak için harika bir yerdir. Eğer bir English New Zealand okuluna giderseniz, kaliteli eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz.
yenizelandaegitim
YENİ ZELANDA EĞİTİM AVANTAJLARI

Yeni Zelanda’da sunulan yüksek kalitedeki İngilizce Dil kurumlarına bir örnek olarak is English New Zealand gösterilebilir. Bu organizasyon, Yeni Zelanda çapında 27 üye okula sahiptir, böylece büyük ya da küçük bir şehirde veya Yeni Zelanda’nın en popüler turizm bölgelerinden birinde eğitim alabilirsiniz.

Hükümet koşullarının yanında tüm English New Zealand okulları, English New Zealand kalite garanti programı koşulları (English New Zealand Standartlarını) karşılamak zorundadır. Bu okullar en iyi akademik ve yönetim standartları üzerinden değerlendirilirler ve böylece öğrencilerin başarılı bir eğitim deneyimi edinmeleri garanti altına alınır. Sadece bu ek Standartları karşılamayı devam ettirebilen okullar English New Zealand üyesi olabilirler.

YENİ ZELANDA’NIN İMKANLARI

Nerede eğitim alacağınızı düşünürken kendinizi büyük şehirlerle sınırlamayın. Yeni Zelanda’da kaldığınız süre boyunca birkaç farklı okulda eğitim alabilirsiniz. Bu okullar bir ya da iki farklı şehirde bulunabilir ve hatta biri Kuzey, diğeri Güney Adası’nda olabilir. Okulunuz sizlere aktivite/sosyal program sunar ve ayrıca Yeni Zelanda’daki sürenizi en iyi şekilde nasıl geçirebileceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunur.

Turizm, öğrencileri cezbetme konusunda büyük bir role sahiptir – Yeni Zelanda, harika açık hava, maceracı ve kültürel aktiviteleri ve sıcakkanlı konuksever insanlarıyla tanınır. Yeni Zelanda’nın yalnızca bir ülke olarak sizlere neler sunabileceğini görmek için www.newzealand.com sayfasını ziyaret edin.

Dünyanın her yerinden öğrencilerle tanışmak, harika manzaraların tadını çıkarmak, yapmayı hayal ettiğiniz tüm aktivitelere katılmak ve tabi ki İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, Yeni Zelanda size göre bir yer!

YENİ ZELANDA’NIN GENİŞ PRATİK İMKANLARI

Okullarda modern öğretim yöntemleri kullanılır. Çiftler halinde ya da büyük gruplar halinde çalışırken konuşma pratiği yapmak için çok fazla fırsat bulacaksınız. Resmi dili İngilizce olan bir ülkede eğitim almak, günlük hayatta pratik yapma imkanı bulacağınız anlamına gelir: okulda, ev sahibi ailenizle ve dışarıda toplum içinde sohbet ederken ya da aktivitelerin tadını çıkarırken.

English New Zealand üyesi okullar, öğrencilere İngilizcelerini geliştirmede yardım etme konusunda son derece deneyimlidirler. Seçtiğiniz okul, kayıt süreci boyunca size yardım olur, istendiği takdirde konaklamanızı ayarlar ve Yeni Zelanda’da yaşamak ve eğitim almak hakkında sizi bilgilendirir.